Szkolenia Powiatowe Urzędy Pracy

Pomocne wideoszkolenia dla pracowników urzędów pracy

 

 

Wideoszkolenie to wygodna, prosta i całkowicie bezpieczna forma uczestnictwa. Do udziału w wideoszkoleniu potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu i głośniki w komputerze. Szkolenie można odsłuchiwać również przez słuchawki. Mogą Państwo przysłuchiwać się naszemu wideoszkoleniu z dowolnego miejsca (szkoła/urząd/mieszkanie prywatne). Przez cały czas mają Państwo możliwość zadawania pytań na czacie.

Profesjonalne wideoszkolenia dla pracowników PUP

Zapraszamy Państwa na praktyczne wideoszkolenia dla pracowników powiatowych urzędów pracy, podczas których mają Państwo możliwość dyskusji i zadawania pytań już od początku spotkania.

Szkolenia PCC Poland wyróżniają się tym, że prowadzone są przez praktyków – pracowników urzędów pracy, którzy dzielą się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami, jakie sprawdziły się w ich urzędzie. Odpowiadamy na wszystkie pytania, zawarte w naszych programach, powstałych w wyniku badania rynku, opierającego się na setkach rozmów z pracownikami PUP przed szkoleniem. Dzięki temu każde pytanie, które pojawia się w programie szkolenia zostaje szczegółowo omówione przez naszych prelegentów.

Od lat prowadzimy różne szkolenia, skierowane dla powiatowych urzędów pracy, w zależności od potrzeb naszych klientów. To szkolenia zarówno z zamówień publicznych, egzekucji, KFS, IPD, PAI, CAZ, pomocy de minimis, zatrudniania cudzoziemców, rejestracji osób bezrobotnych, czy wszelkich innych form wsparcia i aktywizacji dla nich, realizowane w sposób praktyczny, maksymalnie pomocny. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, każde szkolenie opierając na przepisach prawa; każde zagadnienie zostaje omówione pod kątem aktualnych przepisów prawnych i procedur, ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz KPA, a ostatnio COVID. Dodatkowym atutem naszych szkoleń online jest to, że otrzymują Państwo komplet pomocnych materiałów szkoleniowych, wraz z gotowymi wzorami pism w wersjach edytowalnych, do wykorzystania w pracy zaraz po szkoleniu. Podczas spotkania gwarantujemy analizę dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, stosowanych w PUP.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą wziąć udziału w szkoleniu danego dnia, oferujemy również możliwość wykupienia dwudniowego dostępu do nagranego szkolenia, mają wtedy Państwo możliwość odsłuchania szkolenia w dowolnym momencie. Jeśli nie znajdują Państwo w naszej ofercie interesującego szkolenia, zachęcamy do kontaktu – dołożymy wszelkich starań, aby takie spotkanie online pojawiło się w naszej ofercie wideoszkoleń.