Szkolenia Szkoły

Brak wyników.

Przydatne wideoszkolenia dla dyrektorów szkół średnich i podstawowych

 

 

Wideoszkolenie to wygodna, prosta i całkowicie bezpieczna forma uczestnictwa. Do udziału w wideoszkoleniu potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu i głośniki w komputerze. Szkolenie można odsłuchiwać również przez słuchawki. Mogą Państwo przysłuchiwać się naszemu wideoszkoleniu z dowolnego miejsca (szkoła/urząd/mieszkanie prywatne). Przez cały czas mają Państwo możliwość zadawania pytań na czacie.

Nowy rok szkolny przyniósł wiele zmian zarówno nauczycielom, jak i uczniom. Zmiany dotyczą przede wszystkim higieny pracy i wiążą się z trwającą pandemią. Do nowych zasad muszą stosować się wszyscy, jednak szczególną odpowiedzialnością obarczeni są dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz cała kadra pedagogiczna. Podczas szkoleń PCC Poland dyrektorzy dzielą się swoimi rozwiązaniami i pomysłami, które zastosowali w swoich szkołach. Mówią o tym, jak realizują powierzone im zadania, będąc w zgodzie z aktualnymi wytycznymi i dbając o rozwój dzieci i spokój rodziców.

Dobrze poinformowana, współpracująca i przeszkolona kadra nauczycielska to najlepszy sposób na utrzymanie ładu w tak wyjątkowych warunkach. Szkolenia PCC Poland kierujemy przede wszystkim do dyrektorów szkół, ponieważ to na nich spoczywa największy trud wprowadzenia i egzekwowania zmian. To od ich doświadczenia, mądrości i determinacji zależy, czy szkoła będzie prawidłowo funkcjonować. Podczas naszych wideoszkoleń wyjaśniamy wątpliwości i obawy, a prowadzący, którzy również są dyrektorami szkół, pokazują swoje rozwiązania, mówią, co się sprawdziło, a co obarczone jest dużym ryzykiem.