Szkolenia Urzędy Miast i Gmin

Merytoryczne wideoszkolenia dla pracowników urzędów miast i gmin

 

 

Wideoszkolenie to wygodna, prosta i całkowicie bezpieczna forma uczestnictwa. Do udziału w wideoszkoleniu potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu i głośniki w komputerze. Szkolenie można odsłuchiwać również przez słuchawki. Mogą Państwo przysłuchiwać się naszemu wideoszkoleniu z dowolnego miejsca (szkoła/urząd/mieszkanie prywatne). Przez cały czas mają Państwo możliwość zadawania pytań na czacie.

Praca w urzędzie miasta czy gminy, to ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań, w oparciu o przepisy prawa, które często dynamicznie się zmieniają. Wielość przepisów i ich niejednoznaczność wymaga szczególnej uważności w stosowaniu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie urzędników, by mieli wsparcie w swojej pracy, opracowaliśmy szereg merytorycznych wideoszkoleń, które dotyczą najważniejszych problemów i obowiązujących procedur. Wszystkie nasze szkolenia dla gmin wyróżnia merytoryka połączona z praktyką. Prowadzący, omawiający poszczególne tematy, to osoby od lat pracujące w administracji. Chętnie dzielą się swoją profesjonalną wiedzą oraz dobrymi praktykami, dzięki którym szkolenia dla urzędów miast i gmin, realizowane przez naszą firmę, są tak wysoko oceniane.

Podczas naszych szkoleń dotykamy różnych problemów, które zawsze obejmują zagadnienia związane bezpośrednio z funkcjonowaniem jednostek samorządowych. Wyjaśniamy zagadnienia prawne z różnych obszarów działalności gminy – gospodarki odpadami komunalnymi, zarządzania nieruchomościami, finansami, ochroną środowiska, zarządzaniem kryzysowym, planowaniem przestrzennym, zamówieniami publicznymi, inwestycjami gminnymi, funkcjonowaniem zakładów komunalnych, czy wdrażaniem w gminach wszelkich innowacji. Jesteśmy na czasie z tym, co aktualnie nurtuje urzędników. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty szkoleń, jak również do zgłoszenia własnych potrzeb szkoleniowych. Niezwykle pomocne, autorskie, szczegółowo opracowane materiały szkoleniowe, przydatne wzory pism i decyzji, a także możliwość zadawania pytań od pierwszych minut naszych szkoleń sprawiają, że szkolenia są dynamiczne, ciekawe i bardzo praktyczne. Udział w nich bezpośrednio przekłada się na profesjonalizm urzędników, większe poczucie kompetencji i posiadaną wiedzę. Dzięki udziałowi w szkoleniach organizowanych przez PCC Poland, uczestnicy zyskują pewność, że prawidłowo realizują powierzone im zadania. To niezwykle ważne dla pracowników urzędów.