Blog

Najważniejsze o nas

pccpoland
2021-09-02

1. Praktyczny, rzetelny i obszerny program – tworzymy autorskie programy szkoleń, na podstawie tysiąca rozmów z pracownikami urzędów miast i gmin, urzędów stanu cywilnego, ośrodków pomocy społecznej, urzędów pracy oraz z dyrektorami szkół. To Państwo sygnalizują nam, jakie tematy są problematyczne i o czym powinno być szkolenie. Każdą Państwa uwagę starannie notujemy. Podczas szkoleń udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania zebrane podczas badań, ujęte w program oraz zadane bezpośrednio przez uczestników w trakcie spotkania. Odpowiadając na te pytania, zawsze skupiamy się na rozwiązaniach praktycznych. Dzięki rozmowom z Państwem koncentrujemy się na omawianiu tego, czego faktycznie Państwo potrzebują.

2. Szkolenia prowadzone przez praktyków – prowadzącymi nasze szkolenia są doświadczeni praktycy z wieloletnim stażem – pracownicy urzędów miast i gmin, urzędów stanu cywilnego, urzędów pracy oraz dyrektorzy szkół, którzy na co dzień rozwiązują problemy, podobnie jak Państwo. Na szkoleniach mówią o tym, co sami robią, przedstawiając konkretne rozwiązania, do zastosowania od zaraz. Opowiadają, jak rozwikłali dany problem i jak radzą sobie z poszczególnymi obowiązkami. Dzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami. Wszystko po to, by dać Państwu gotowe rozwiązania, do zastosowania w pracy od zaraz.

3. Rozumiemy Państwa sytuację – działamy na rynku już 10 lat, przeszkoliliśmy ponad 45 000 osób, zorganizowaliśmy ponad 4 000 szkoleń w całej Polsce. Jesteśmy na bieżąco z realnymi problemami w urzędach. Dostarczamy konkretne rozwiązania, dzięki szczegółowym programom; skupianiu się na omawianiu rozwiązań i oferowaniu kompleksowych, pomocnych materiałów szkoleniowych, w tym wzorów pism, arkuszy kalkulacyjnych, wzorów uchwał, wniosków, decyzji itd