Blog

Najważniejsze o nas

PCC Poland
2024-03-13

MISTRZOWIE SZKOLEŃ - EKSPERCI TWOJEGO ROZWOJU

Najważniejsze o nas - najbardziej pomocne szkolenia na rynku!

1. Praktyczny, rzetelny i obszerny program szkolenia - tworzymy autorskie programy szkoleń w oparciu o tysiące rozmów z pracownikami urzędów miast i gmin, urzędów stanu cywilnego, ośrodków pomocy społecznej, starostw powiatowych, zakładów gospodarki komunalnej, urzędów pracy. To Państwo sygnalizują nam, jakie tematy są problematyczne i jakie zagadnienia powinniśmy umieścić w programie. Każdą Państwa uwagę starannie notujemy. Podczas szkoleń udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania zebrane w trakcie badania oraz zadane bezpośrednio przez uczestników w trakcie spotkana. Odpowiadając na pytania skupiamy się na praktycznych rozwiązaniach. Dzięki rozmowom z Państwem koncentrujemy się na omawianiu tego, czego faktycznie Państwo potrzebują.

2. Szkolenia prowadzone przez praktyków- prowadzącymi nasze szkolenia są doświadczeni praktycy z wieloletnim stażem, którzy na co dzień są pracownikami urzędów. Codziennie spotykają się z problemami, takimi jak Państwo. Na szkoleniach mówią o tym, co sami robią, przedstawiając konkretne rozwiązania do zastosowania od zaraz. Opowiadają w jaki sposób rozwiązali dany problem i jak radzą sobie z poszczególnymi obowiązkami. Dzielą się także swoim doświadczeniem i pomysłami. Wszystko po to, aby dać Państwu gotowe rozwiązania do zastosowania w pracy od zaraz.

3. Rozumiemy Państwa sytuację- jesteśmy na bieżąco z realnymi problemami w urzędach. Dostarczamy konkretne rozwiązania, dzięki szczegółowym programom. Skupiamy się na omawianiu rozwiązań i oferowaniu kompleksowych, pomocnych materiałów szkoleniowych, a tym wzorów pism, arkuszy kalkulacyjnych, wzorów uchwał, wniosków, decyzji.


DLACZEGO PCC POLAND?

1. Jako nieliczni tworzymy program w oparciu o realne potrzeby uczestników. Prowadzimy badania, rozmawiamy, zbieramy pytania, zagadnienia i wątpliwości. Masz pytania, na które nie znasz odpowiedzi? Prawdopodobnie są już w naszym programie!

2. Byłeś już na niejednym szkoleniu, ale nudziło Cię omawianie i czytanie ustaw oraz podawanie definicji? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez nas i poznaj nasze podejście!

3. Jako organizatorzy szkoleń jesteśmy odpowiedzialni za Twoje zadowolenie. Zależy nam, abyś przyszedł na szkolenie i wyszedł z niego zadowolonym z gotowymi odpowiedziami i rozwiązaniami, które szukałeś. Podejmując współpracę z prowadzącymi bardzo mocno zwracamy uwagę na ich wiedzę, kompetencje i doświadczenie praktyczne.

4. Kiedy pojawia się najwięcej pytań? Wiele w trakcie, a jeszcze więcej po szkoleniu. Rozumiemy to, dlatego jako jedni z niewielu umożliwiamy dostęp do materiałów po szkoleniu, które ułatwią Ci codzienną pracę. Dodatkowo możesz skonsultować się indywidualnie z prelegentem na naszej platformie PCC Porada.

5. Doświadczenia uczestników są dla nas cennym źródłem informacji.Zdarza się, że niektórzy prelegenci konkurencyjnych szkoleń specjalnie dają możliwość zadawania pytań dopiero na końcu szkolenia, u nas masz możliwość od początku spotkania.

6. Wiele osób przedstawia tylko teorię - my tłumaczymy jak przełożyć przepisy prawne na codzienną pracę.


Korzystaj z naszych 8. gotowych rozwiązań!

1. Pokazujemy praktyczne rozwiązania w codziennej pracy. Wiemy, że praca w urzędzie miasta lub gminy, czy w starostwie to wiele wyzwań każdego dnia - zmiana przepisów, luki prawne, mnogość różnorodnych spraw. Rozumiemy to, dlatego badamy potrzeby naszych uczestników, rozmawiając z nimi.

2. Szkolenie odbywa się na żywo, w czasie rzeczywistym i masz możliwość zadawania pytań od samego początku szkolenia. Najważniejsze jest to, aby szkolenie było zrozumiałe i przydatne.

3. Szkolenie to nie tylko teoria i praktyka, ale również wspólna dyskusja z ekspertem, który odpowiada na pytania i podpowiada najlepsze rozwiązania. To pewność, że wyciągniesz ze szkolenia jak najwięcej dla siebie.

4. Dbamy, by nasze szkolenia były na najwyższym poziomie i maksymalnie pomocne. Każdą uwagę, komentarz, sugestię bierzemy pod uwagę, dzięki temu stale się zmieniamy i rozwijamy.

5. Zdobędziesz dostęp do wzorów pism, regulaminów, decyzji, uchwał i gotowych procedur.Dowiesz się jak działać w określonych przypadkach i całkowicie nowych sytuacjach.

6. Masz pewność otrzymania odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w programie szkoleniowym.

7. Robimy, co możemy, by stawać się coraz lepsi dla Ciebie!Dlatego na bieżąco wprowadzamy usprawnienia, nawet te najdrobniejsze, które mają na celu poprawienie odczuć naszych klientów. Dążymy do tego, aby być kojarzeni z najwyższą jakością!


NASZA MISJA

Organizujemy szkolenia w oparciu o potrzeby naszych potencjalnych uczestników, aby przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania administracji samorządowej. Bardzo zależy nam, aby poziom usług, realizowanych przez władze lokalne był jak najwyższy, a pracownicy urzędów czuli wsparcie z naszej strony, w postaci faktycznie wartościowych, pomocnych szkoleń na rynku.


WIZJA NASZEGO ROZWOJU

Dążymy do tego, aby stać się firmą pierwszego wyboru wśród szkoleń dedykowanych przedstawicielom administracji publicznej. Codzienne pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, która kompleksowo zaspokoi potrzeby naszych Klientów. Ważne jest dla nas, aby otrzymywali Państwo tę wiedzę, po którą przychodzą na nasze szkolenia i czuli się bezpiecznie, podczas realizowania swoich obowiązków.


NASZE WARTOŚCI

Rozwój – na stałe wpisany w naszą organizację. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, nieprzerwanie aktualizujemy programy szkoleń, wykonując tysiące rozmów z pracownikami urzędów, aby jak najlepiej poznać ich potrzeby. Stale uczymy się, by być innowacyjni, by mogli Państwo rozwijać się z nami w nowoczesnym środowisku;

Jakość – nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej wartości merytorycznej i przydatności praktycznej naszych szkoleń;

Rzetelność i uczciwość – zawsze działamy etycznie, nie kopiujemy gotowych programów, materiałów, ogólnodostępnych ustaw, czy kodeksów, do których każdy może mieć dostęp. Sami tworzymy nasze programy.

Praktyka– nasi Prowadzący na co dzień pracują w urzędach miast, gmin, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach stanu cywilnego, urzędach pracy i szkołach; omawiają rzeczywiste problemy, jakie pojawiają się każdego dnia w pracy naszych Klientów, podając dobre rozwiązania trudnych sytuacji. Rocznie szkolimy około 10 tysięcy uczestników;

Entuzjazm - połączenie zapału i zaangażowania z pewnością siebie i wiarą w powodzenie określonego przedsięwzięcia. Koncentrujemy się na naszych projektach, zamiarach, pomysłach. Inspirujemy siebie nawzajem, zarażając entuzjazmem innych, zawsze z poczuciem sensu wykonywanej pracy;

Równowaga i porządek - pomagają zapewnić nam ład organizacyjny, polegający na przestrzeganiu wypracowanych zasad i reguł niezbędnych w dążeniu do wyznaczonych celów.